Tampodruk

Względnie prosta technika druku pośredniego służąca do wykonywania nadruków w jednym lub kilku kolorach oddzielnie na nieregularnych powierzchniach (np. zawieszki, długopisy, kubki, części samochodowe). Charakteryzuje się wysoką rozdzielczością i powtarzalnością. Metoda najlepiej sprawdza się prze większych nakładach minimum 100 szt. 

Tampodruk to technika, która świetnie sprawdza się w przypadku niewielkich, jednokolorowych nadruków. Pole zadruku pozwala na wykonanie nawet bardzo złożonych projektów na produktach takich jak długopisy, pendrive’y, otwieracze, breloczki, zapalniczki, piłeczki antystresowe itp.

pobierz cennik
Maszyna do tampodruku TPE 100 z otwartym kałamarzem oraz matrycą o wymiarach 100 x100 mm stanowi klasyczne i uniwersalne urządzenie przeznaczone do drukowania małych jednokolorowych obrazów. Model ten z optymalnym stosunkiem ceny do wydajności od lat potwierdza swoją przydatność na rynku i jest bardzo popularny wśród użytkowników. Początkujący docenią proste i łatwe, ale wydajne funkcje i możliwości. Maszyna TPE 100, która używana jest głównie jako wolnostojąca stacja robocza, oferuje szeroki wybór wyposażenia dodatkowego i może być dostarczana jako wersja stołowa lub wyposażona w podstawę.

Pole zadruku: 80x80 mm


Przykłady realizacji