Druk UV

Metoda nadruku pigmentami utwardzanymi promieniami UV - nadruk od razu jest  gotowy do użytku po wyjściu z maszyny nie wymaga schnięcia
Zastosowanie - najczęściej druk na gadżetach reklamowych gdzie potrzebny jest pełen kolor CMYK na szkle , drewnie i PCV już od 1 sztuki.

Druk UV pozwala na naniesienie pełnokolorowego wydruku na płaską powierzchnię (papier plastik, drewno, metal, szkło) i jednoczesnym utrwaleniu go za pomocą promieniowania UV. Technika ta świetnie sprawdza się w przypadku druku na różnego rodzaju gadżetach reklamowych: długopisach, breloczkach, pendrive'ach, otwieraczach, zapalniczkach itp.

pobierz cennik
Mimaki UJF - 3042FX to najbardziej uniwersalna seria drukarek stołowych UV LED na rynku. Dedykowana do druku krótkich serii na żądanie. Seria UJF-3042 oferuje niespotykaną wszechstronność i wysoką jakość reprodukcji druku, na nieograniczonym zakresie materiałów, produktów i surowców. Dzięki kompaktowym rozmiarom seria UJF-3042 oferuje nieomal nielimitowane możliwości dla użytkownika końcowego.

Pole nadruku: 30x42 cm


Przykłady realizacji