Druk odblaskowy

Zaletą nadruku odblaskowego jest odbicie światła od zadrukowanej powierzchni - identycznie jak od pasów odblaskowych. Nadruk ten wykonujemy w różnej ilości nakładach oraz na różnego rodzaju materiałach i odzieży, takich jak t-shirt, bluzka, torba, kurtka, softshell czy spodnie. Nadrukować możemy dowolny kształt - odblaskowe logo, grafikę czy tekst.


Gotowe aplikacje z Heat Transferu odblaskowego zapewniają rewelacyjne odbicie światła. Z pomocą tej techniki możemy wykonać indywidualny nadruk na zamówienie klienta. Jedynym ograniczeniem jest wielkość wycinanych elementów – Minimalna grubość obiektów (szerokość linii) 3mm.
Wszystkie aplikacje heat transfer posiadają certyfikat odblasków CE EN ISO 20471:2013


Efekt odbicia światła podobny jak w przypadku gotowych aplikacji z Heat Transferu jednak zastosowana technologia pozwala na umieszczenie skomplikowanych i drobnych elementów. Świetnie sprawdza się w przypadku średnich i dużych nakładów.


Podobnie jak w przypadku odblasków przezroczystych nadruk jedno lub wielokolorowy znajduje się pod warstwą odblaskową z efektem tęczy. Zaletą jest zwiększone odbicie światła oraz efekt tęczy widoczny dopiero
po oświetleniu nadruku.


Nadruk 1 lub wielokolorowy znajduje się pod warstwą przezroczystego odblasku. Dzięki tej technice nawet czarny nadruk może odbijać światło.